Twilight Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Club

Twilight Club

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Önemli kitap hatası...
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:31 am tarafından crazy.twilight

» Twilight Serisi Özel Basımları Geliyor
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:01 am tarafından crazy.twilight

» merhba arkadaşlar
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:46 pm tarafından prenses

» new moon un kurt adamları
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:26 pm tarafından _NuR_

» New Moon için fan yapımı posterler
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:25 pm tarafından _NuR_

» Taylor Swift sevenler kulubü
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:20 pm tarafından _NuR_

» Esme Cullen
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:17 pm tarafından _NuR_

» Alice Cullen
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:16 pm tarafından _NuR_

» Jasper Cullen
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:15 pm tarafından _NuR_

Galeri
Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları

YazarMesaj
Twilight*Duru
Admin
Admin
Twilight*Duru

Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları Empty
MesajKonu: Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları   Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 11:06 pm

Taylor Lautner’ın spor salonlarında geçen zorlu çalışmaları, Twilight’ın devamı olan Yeni Ay’daki Jacob rolü için 16 yaşındaki oyuncunun yerine başka birinin alınmayacağı haberinin gelmesiyle, sonuçlarını gösterdiğini belli etti. Lautner, yaptıklarının Robert Pattinson’ınkilerden çok daha fazla çaba gerektirdiğini söylüyor Life & Style Weekly dergisine konuşan genç aktör "Twilight’ın çekimlerini bitirmemizin ertesi günü, eve döndüm ve hemen çalışmalara başladım."

10 Ocak’da “Access Hollywood You Must” adlı hediye sergisinde bir röportaj veren Taylor "Haftada altı bazen yedi gün, günde iki saat boyunca çalıştım, çılgınlar gibi hareket ediyor ve inanılmaz şeyler yiyordum." Taylor’ın söylediğine göre rolü kaybetme ihitmali varmış çünkü serideki karaktere göre oldukça sıska kalıyormuş. "Şimdiye kadar, 9 kilo aldım ve 5 kilo daha almayı da garantiledim," diyor. Hızlı kilo aldırıcılardan bahsederek, "Onlar sayesinde 3 kilo aldım ve bana 2 kilo daha aldıracaklar. Ve sonunda olmaya söz verdiğim kişi olacağım."

Ayrıca Lautner, Robert Pattinson'ın canlandırdığı karakter olan, Edward’ın, Bella’yı Jacob’tan geri kazanmak istiyorsa, onunla karşı karşıya gelmek zorunda kalacağını belirtiyor. "Bu kısım artık Jacob’ın zamanının geldiği bölüm.” diyor Taylor. "Bella’nın Jacob’la olan ilişkisi, Edward’la olan ilişkisinden biraz daha farklı ama Jacob aralarındaki sevgiyi bir sonraki aşamaya getirmeye çalışıyor."

Yağsız et ve sebzeden başka bir şey yemeyen Taylor ayrıca bir çok protein karışımı da içtiğinden bahsediyor. "İğrençler ama onlara ihtiyacım var," diyor

Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner'ın Büyüme Çabaları
» Selena Gomez'e Taylor Uyarısı !
» Taylor Swift sevenler kulubü
» Taylor Lautner Hakkında Asla Bilmediğin 10 Şey !
» Comic-Con 2009'da rob ,taylor ve kris'in verdiği cevaplar