Twilight Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Club

Twilight Club

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Önemli kitap hatası...
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:31 am tarafından crazy.twilight

» Twilight Serisi Özel Basımları Geliyor
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:01 am tarafından crazy.twilight

» merhba arkadaşlar
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:46 pm tarafından prenses

» new moon un kurt adamları
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:26 pm tarafından _NuR_

» New Moon için fan yapımı posterler
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:25 pm tarafından _NuR_

» Taylor Swift sevenler kulubü
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:20 pm tarafından _NuR_

» Esme Cullen
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:17 pm tarafından _NuR_

» Alice Cullen
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:16 pm tarafından _NuR_

» Jasper Cullen
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:15 pm tarafından _NuR_

Galeri
.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da

YazarMesaj
Twilight*Duru
Admin
Admin
Twilight*Duru

.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da Empty
MesajKonu: .Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da   .Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da I_icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 8:36 am

Rolling Eyes Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da

.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da Caiusnewmoonvolturi1n

yeni bir oyuncu 20 yaşında ve ingiliz. . BBC'ye verdiği açıklamada yeni filmi new moon için heyecanlı olduğunu açıklamış.

" bunu söylediğim ilk insansın. çekimler şimdiden başladı ve bende haziranda çekimlere katılacağım. kitabı daha önce okumamıştım. ama bu serinin bir parçası olmak mükemmel. geçen yıl çok iyi iş çıkardılar. başka kimlerin oyunculara katıldığını biliyorum ama size söyleyemem üzgünüm. internette çıkan oyuncular hakkındaki yazıların ise doğru olmadığını diğer oyuncuların henüz açıklanmadığını söyledi. Robert kadar ilgi göreceğimi sanmıyorum ama dışarda beni gördüklerinde farkıma varmaları bile güzel olacak.

.Jamie Campbell - Caius (volturi ) - olarak new moon'da
1 sayfadaki 1 sayfası