Twilight Club

Twilight Club

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Önemli kitap hatası...
Çarş. Eyl. 09, 2009 12:31 am tarafından crazy.twilight

» Twilight Serisi Özel Basımları Geliyor
Çarş. Eyl. 09, 2009 12:01 am tarafından crazy.twilight

» merhba arkadaşlar
Paz Tem. 26, 2009 1:46 pm tarafından prenses

» new moon un kurt adamları
C.tesi Tem. 25, 2009 7:26 pm tarafından _NuR_

» New Moon için fan yapımı posterler
C.tesi Tem. 25, 2009 7:25 pm tarafından _NuR_

» Taylor Swift sevenler kulubü
C.tesi Tem. 25, 2009 7:20 pm tarafından _NuR_

» Esme Cullen
C.tesi Tem. 25, 2009 7:17 pm tarafından _NuR_

» Alice Cullen
C.tesi Tem. 25, 2009 7:16 pm tarafından _NuR_

» Jasper Cullen
C.tesi Tem. 25, 2009 7:15 pm tarafından _NuR_

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Paylaş | 

şafak vaktinden çeviri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_NuR_

MesajKonu: şafak vaktinden çeviri   C.tesi Tem. 25, 2009 7:11 pm

şafak vaktinden çeviri

Renesmeenin hatıraları yavaşlamaya başlamıştı.Kenarları biraz bulanıklaştı ve odak noktaları kaybolur gibi oldu.ben panik içinde edwarda renesmee’nin bir sorunu olduğunu seslenecekken onun göz kapakları titreyerek kapandı.esnedi ve gözlerini birdaha açmadı.uykuya dalarken elide yüzümden düştü.göz kapakları gün doğmadan bulutlara dağılan mat lavanta rengindeydi.onu uyandırmamaya gayret ederek elini kaldırıp merakla yüzüme koydum.önce hiçbirşey yoktu ama birkaç dakika sonra renklerin kelebekler gibi düşüncelerinin arasındasavrulmaya başladığını gördüm.rüyalarını hipnotize olmuş gibi izledim.hiçbir anlamı yoktu.sadece renkler şekiller ve yüzler.yüzümün onun bilinçsiz düşüncelerinde hem korkunç insan haliyle hemde mükemmel ölümsüz haliyle çok sık yer alması beni memnun etmişti.edward ve rosalie den daha fazla görünüyordum.jacop la ise kafa kafaya gidiyorduk bunun beni üzmesine izin vermemeye çalıştım.ilk kez Edward ın beni uyurken nasıl sıkılmadan sadece uykumda konuşmamı dinleyerek izleyebildiğini anlamıştım.rüya görürken renesmee yi sonsuza kadar izleyebilirdim.edwardın ses tonundaki değişiklik dikkatimi çekti ‘nihayet’ dedi ve pencereden dışarı baktı.dışarıda derin karanlık gece vardı ama yine de her şeyi görebiliyordum.hiçbirşey karanlıkta kaybolmuyordu sadece renk değiştiriyordu.hala öfkeyle bakan leah yerinden kalktı ve nehrin diğer yakasında görülen alice sessizce çalılara doğru sokuldu.alice trapezde atlıyormuş gibi bir dönüş yaparak nehri geçti.esme daha geleneksel bir atlayış yaptı.alicein yüzündeki sırıtış bir şekilde tanıdık geldişimdi herkes bana dönmüştü.alice odaya herkesten önce girdi sabırsızca ellerini öne uzatmıştı avucunda oldukça büyük bir kurdaleye sarılmış sıradan bir anahtar vardı. Anahtarı bana uzattı renesmeeyi sağ kolumda daha sağlam tutarak sol elimi uzattım.alice anahtarı avucumun içine koydu iyi ki doğdun diye ciyakladı kimse doğduğu günden kutlamaya başlamaz ki diye hatırlattım ona. Sırıtışı kendini beğenmiş bir edaya büründü vampir doğum gününü kutlamıyoruz ki yani henüz bugün 13 eylül bella.on dokuzuncu doğum günün kutlu olsun.yooo! olamaz dedim başımı hiddetle sallayarak sonra on yedi yaşındaki kocamın yüzündeki kendini beğenmiş gülümsemeyi gördüm ‘’bu sayılmaz yaşlanmayı üç gün önce kestim sonsuza kadar on sekizim’’
Kullanıcı profilini gör

şafak vaktinden çeviri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şafak vaktinin devamı
» şafak saymak çok zor
» Mangayiz Fansub/Çeviri Grubu
» Atasözü ve Deyim Çevirileri
» En sevdiğin şarkı ve sözleri?